Jan Rhodin färglitografi

478498

JAN RHODIN (född 1938): Lodjur i grönska, signerad Jan Rhodin, färglitografi, 106x360 cm

Fack 12

Jan Rhodin färglitografi
Budhistorik (3 bud)

3420894
450
3417994
3417994

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.