Sven Erik Jansson Oljemålning

478497

SVEN ERIK JANSSON (1900-tal): "Kebnetjocko", signerad och daterad Sven Erik Jansson 1959, olja på pannå, ca 46x55 cm

Fläckar

Rum 1

Sven Erik Jansson Oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3411777
2017-08-12 19:42:51

2017-08-18 kl 17:10
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.