Fåtölj i nyrokoko

478496

FÅTÖLJ, nyrokoko, 1800-talets slut, i valnöt med plyschklädsel, skuren dekor, hjultrissor, sitthöjd 40 cm

Krön med lagning och avslag, solblekt

Möbler, Fåtöljer

Rum 3

Fåtölj i nyrokoko

Budhistorik (13 bud)
3419862
900
3419735
850
3419604
3419734
750
3419604
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.