Stolar senempire

478495

STOLAR, 4 st., 1800-tal, senempire, skuren dekor, delvis fanérade i valnöt, lös sits, sitthöjd 44 cm

Smärre skador, lagningar

Möbler, Stolar

Rum 5

Stolar senempire

Budhistorik (1 bud)

3418877
2017-08-18 02:05:07

2017-08-18 kl 19:27
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.