Sidobord Italien

478494

SIDOBORD/VAGN, 1900-talets andra hälft, röd plast, Italien, med hylla, höjd ca 62, 57x57 cm

Slitage och märken, hyllplanshållare saknas

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 2

Sidobord Italien

Budhistorik (4 bud)

3414597
450
3415781
3414597
3413226

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.