Edith Widengren Stockholmsmotiv Gamla stan

478493

EDITH WIDENGREN (1905-1986): Vy mot Tyska Kyrkan, Gamla stan, Stockholm, olja på pannå, signerad och daterad Edith Widengren, 1966, ca 91x57 cm

Slitage, visst färgbortfall

Fack 9

Budhistorik (5 bud)
3418921
750
3416952
450
3413829
3412634
3412016

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.