Harry Booström oljemålning

478492

HARRY BOOSTRÖM (1917-1996): "Som ur en natt", signerad Booström, olja på pannå, ca 44x35 cm

Fack 13

Harry Booström oljemålning

Budhistorik (19 bud)
3419586
1 300
3419510
3419503
3419507
3419503
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.