Ingegerd Beskow akvarell

478491

INGEGERD BESKOW (1887-1978): Torgmotiv, signerad Ingegerd Beskow, akvarell, ca 33x48,5 cm

Tavelvagn 2

Ingegerd Beskow akvarell
Budhistorik (2 bud)

3412541
3409690

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.