Taklampa 1930-tal

478486

TAKLAMPA, nyklassicism, 1920/30-tal, råglas, fyra centralt placerade glödlampshållare i porslin, höjd ca 70, diameter 48 cm

Smärre slitage

Belysning, Taklampor

Rum 15

Taklampa 1930-tal

Budhistorik (9 bud)
3419866
4 200
3419858
3419858
3419857
3419851

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.