Stolar Louis XV-stil

478485

STOLAR, 1 par, 1900-tal, Louis XV-stil, förgyllt trä, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 12

Stolar Louis XV-stil

Budhistorik (12 bud)
3419346
3416180
750
3419344
750
3416180
700
3419343
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.