Bergere Louis XV-stil

478484

BERGERE, 1900-tal, Louis XV-stil, förgyllt trä, etikettmärkt Lani original AB Larsson & Nilsson Malmö, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 16

Bergere Louis XV-stil

Budhistorik (24 bud)
3420101
1 800
3420098
1 700
3420093
1 600
3420092
3420089
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.