Byrå 1950-tal

478483

BYRÅ, 1950-tal, dörr med bakomvarande förvaring, höjd ca 60, 84x42 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Byrå 1950-tal

Budhistorik (9 bud)
3419320
700
3418555
650
3418555
550
3411782
500
3418554
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.