Axel Lind

478482

AXEL LIND (1907-2011): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 49x60 cm

Dukskada, ramskador

Axel Lind

Budhistorik (25 bud)
3419263
3419163
3419260
3419163
1 900
3419259
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.