Soffbord Sydamerika

478481

SOFFBORD, Sydamerika, 1900-talets andra hälft, betsat trä med skuren dekor, höjd ca 55, diameter 118 cm

Visst slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Soffbord Sydamerika

Budhistorik (10 bud)
3419250
1 600
3418594
3419249
3418594
1 400
3416780
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.