Toilettebord med pall

478480

TOILETTEBORD med pall, 1900-talets slut, brunbetsat trä i fronten, fem lådor, höjd 71(med spegel 123)126x46 cm, pallens sitthöjd 44 cm, 2 nycklar medföljer

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 13

Toilettebord med pall

Budhistorik (10 bud)
3419681
750
3419713
700
3419681
650
3419712
600
3419681
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.