Soffa

478477

SOFFA, blandstil, sent 1800-tal, skuren dekor, stoppad textilklädsel, sitthöjd ca 42, längd 240 cm

Visst slitage

Möbler, Soffor

Rum 11

Soffa

Budhistorik (9 bud)
3419802
3419794
700
3419793
650
3419792
600
3419791
550

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.