Spegel 1930-tal

478475

SPEGEL, 1930-tal, ram i lackad björk, diameter ca 80 cm

Bruksslitage

Speglar

Rum 16

Spegel 1930-tal

Budhistorik (25 bud)
3419314
1 800
3419290
1 700
3419311
1 600
3419290
3419280
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.