Barnskor 1950-tal

478473

BARNSKOR, 2 par, Pax, 1950-tal, pojkskor i stl. 25A samt flickskor i 21A, inkl. originalkartonger

Minimalt slitage

Diverse

Barnskor 1950-tal

Budhistorik (1 bud)

3419188
2017-08-18 10:54:49

2017-08-18 kl 11:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.