Soffbord 1960-tal

478469

SOFFBORD, teak, 1950-tal, underliggande tidningshylla, höjd ca 50, 150x55 cm

Minimalt slitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 6

Soffbord 1960-tal

Budhistorik (38 bud)
3419332
9 600
3419333
9 600
3419332
9 400
3419331
9 200
3419331
8 800

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.