Trågsoffa

478464

TRÅGSOFFA, 18/1900-tal, gustaviansk stil, lösa textilklädda plymåer, delvis träskuren dekor, sitthöjd ca 45, 200x80 cm

Renoverad, kompletterad, visst slitage

Möbler, Soffor

Rum 11

Trågsoffa

Budhistorik (4 bud)

3418932
4 400
3417833
3410692
3409773

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.