Hästskulpturer zink 1800-tal

478463

SKULPTURER, 1 par, 1800-talets slut, i form av stegrande hästar, patinerad zink på svärtad träsokel, höjd 30, längd 29 cm

En häst med lagningar samt skada

Diverse, Konst, Skulpturer

Rum 7, Hylla 1

Hästskulpturer zink 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
3411802
3419968
3411802
1 900
3419382
1 800
3411802
1 300

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.