Gustav Lannmark teckningar

478462

GUSTAV LANNMARK(1900-tal), 3 st, Ekivoka motiv, tusch samt täckvitt, signerade G Lannmark, varierande storlekar

Monter 23

Gustav Lannmark teckningar

Budhistorik (33 bud)
3419764
3 400
3418870
3 200
3418870
3418774
2 800
3418434
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.