Joakim Eneroth print

478451

JOAKIM ENEROTH (född 1969): Utan slut I, signerad och numrerad på baksidan Joakim Eneroth, 1/25, 2003, kopierad 2004, mattlaminerad lambda print, höjd 95x316 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida

Rum 1

Joakim Eneroth print

Budhistorik (10 bud)
3413997
3420086
3413997
1 900
3420085
1 800
3413997
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.