Röllakanmatta Karin Jönsson

478449

MATTA, röllakan, signerad JK (Karin Jönsson), ca 207x297 cm

Bruksslitage

Mattor/Textilier

Röllakanmatta Karin Jönsson

Budhistorik (17 bud)
3419049
1 700
3418987
1 600
3418625
3417452
1 400
3418623
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.