Skrivbord

478442

SKRIVBORD, tidigt 1900-tal, betsat trä, lådor med metallbeslag, höjd cm 76, 60x110 cm

Visst slitage

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 6

Skrivbord

Budhistorik (25 bud)
3419309
1 900
3419304
1 800
3419308
1 800
3419304
1 700
3419097
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.