Karmstol ek

478441

KARMSTOL, ek och konstskinn, 1950-tal, sitthöjd ca 45 cm

Visst slitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 2

Karmstol ek

Budhistorik (4 bud)

3419207
450
3419189
3419184
3414414

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.