Alexander Tökes

478437

ALEXANDER TÖKES (född 1882): Fartygsmotiv, 2 st., signerade, olja på duk, ca 29x14 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Alexander Tökes

Budhistorik (5 bud)
3420785
3420783
700
3420572
3417789
3411052

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.