Lars Norrman oljemålning

478436

LARS NORRMAN (1915-1979), "Bretagne"', signerad Lars Norrman, olja på pannå, ca 44x58 cm

Bok medföljer

Tavelvagn 2

Lars Norrman oljemålning

Budhistorik (27 bud)
3416615
3 600
3427443
3 400
3416615
3 200
3427442
3416615
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.