Matgrupp rokokostil

478435

SALONGSGRUPP, rokokostil, 1900-talets mitt, 13 dlr, bestående av 12 stolar med stoppad sits samt matbord med 3 iläggsskivor, mått bord höjd ca 78, 140-290x110 cm

Bruksslitage, fläckar, stolar något rangliga

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 10

Matgrupp rokokostil

Budhistorik (12 bud)
3419806
4 400
3419709
4 200
3419709
3419708
3 400
3418334

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.