Piedestal marmor

478427

PIEDESTAL, 1900-tal, marmor, höjd ca 110 cm

Nagg, repor

Diverse

Rum 4

Piedestal marmor

Budhistorik (22 bud)
3422028
8 000
3422243
7 800
3422028
7 600
3421829
7 400
3421970
7 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.