Sidobord teak

478424

SIDOBORD, 1 par, 1960/70-tal, teak, svärtade ben, höjd 45, 56x37 cm

Ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 1

Sidobord teak

Budhistorik (2 bud)

3419128
3410598

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.