Anita Fröding oljemålning

478422

ANITA FRÖDING (född 1942): "Musikalisk tongång dansbaneminne", Ur Toner och tangenter, monogramsignerad AF, olja på duk, ca 81x101 cm, oramad

Fack 33

Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3440393
3 200
3437557
3431239
2 800
3431238
3431237
1 900

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.