Salongsbord på hjultrissor

478421

SALONGSBORD, 1800-tal, senempire, rotfaner, dekor i intarsia, på hjultrissor, höjd 73, diameter 87 cm

Solblekt samt smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 20

Salongsbord på hjultrissor

Budhistorik (12 bud)
3419986
850
3419773
3418502
750
3419772
700
3418502
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.