Louis Le Brocquy färglitografi

478415

LOUIS LE BROCQUY (född 1916) Komposition, (Hommage aux Prix Nobel), signerad, 85/100, färgetsning, ca 76x56 cm, oramad

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (28 bud)
3419626
7 000
3419637
6 800
3419626
6 600
3419633
6 400
3419626
6 000

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.