Richard Mortensen

478408

RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): Komposition, (Hommage aux Prix Nobel), signerad och daterad Mortensen -74, 85/100, färglitografi, bladmått ca ca 76x56 cm.

Rum 9, Vagga 1

Richard Mortensen
Budhistorik (26 bud)
3413863
3414666
1 900
3413863
1 800
3414665
1 700
3413863
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.