Fernandez Arman serigrafi

478404

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition, (Hommage aux Prix Nobel), signerad Arman, numrerad 85/100 cm, litografi, bladmått ca 76x56 cm, oramad

Rum 9, Vagga 1

Fernandez  Arman serigrafi
Budhistorik (18 bud)
3414487
1 400
3410748
1 300
3414486
3410748
3414484

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.