Dieter Roth etsning

478398

DIETER ROTH (1930-1998): Komposition, (Hommage aux Prix Nobel), signerad och daterad -75, 85/100, etsning, ca 68x45 cm

Fack 3

Dieter Roth etsning
Budhistorik (20 bud)
3414819
2 400
3413984
3413984
3413857
1 900
3413857
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.