Lars Sjögren akvarell

478397

LARS SJÖGREN (född 1931): Komposition, signerad Sjögren, akvarell, bladmått ca 105x74 cm

Rum 9

Lars Sjögren akvarell

Budhistorik (12 bud)
3418364
1 300
3418371
1 300
3418364
3418357
3418355

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.