Soffa Alpha

478392

BOCONCEPT, "Alpha", soffa, 2000-tal, i svart läder, svängd modell, kuddar medföljer, ca 230x90 cm

Obetydligt slitage

Möbler, Soffor, Design

Rum 10

Soffa Alpha

Budhistorik (25 bud)
3418548
4 600
3418544
4 400
3418541
4 200
3418539
3418536
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.