Peder Duke färglitografi

478385

PEDER DUKE (1938-2003): Komposition, signerad Peder Duke 1993, numrerad 161/200, färglitografi, bildyta ca 51 x 45 cm

Fack 3

Peder Duke färglitografi
Budhistorik (18 bud)
3417307
3413843
3417306
3413843
950
3413782
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.