Peder Duke färglitografier

478384

PEDER DUKE (1938-2003): (2) Komposition, signerad Peder Duke 1996 resp 1991, numrerad EA VIII/XI res. 214/300, färglitografi, bildyta ca 30x41 resp. 32x37 cm

Fack 28

Peder Duke färglitografier

Budhistorik (28 bud)
3418506
2 800
3418501
2 600
3418501
2 400
3418504
2 400
3418501

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.