Silverbestick

478383

SUPSKEDAR, MOCCASKEDAR, STRÖSOCKERSKED, 14 delar, silver, 18/1900-tal, av varierande modell samt tillverkare, bland annat Adolf Zethelius, längd ca 2-21 cm

Slitage

Silver

Visas på begäran

Silverbestick

Budhistorik (3 bud)

3413110
900
3417701
850
3413110

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.