Matgrupp 1960-tal

478380

MATGRUPP, teak och bok, 1960-tal, 4+1 delar, bestående av matbord med utdragsskivor, 4 stolar med textilklädd sits, mått bord höjd ca 74, 120-200x80 cm

Visst slitage, textilklädsel med skador

Möbler, Matsalsmöbler, Design

Rum 8

Matgrupp 1960-tal

Budhistorik (7 bud)
3417942
2 400
3417945
3417942
3416666
3416666

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.