Rodney Kinsman 4 barstolar Tokyo

478370

RODNEY KINSMAN, 4 barstolar modell Tokyo, Bieffeplast, förkromade stålrör, ryggstöd i gummi, konstläderklädda sitsar, modellen tillverkad 1980-1989

Bruksslitage, några sitsar med tryckmärken/skador

Möbler, Stolar

Hylla 9

Budhistorik (5 bud)
3418189
1 800
3417124
1 700
3417087
1 600
3415197
3411491
750

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.