Oidentifierad konstnär

478366

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR(18/1900-tal): Kopia efter Jocob Isaac van Ruisdael(1628-1682) "Solglimten", olja på duk ca 29x38 cm

Originalet hänger i Louvren, Paris

Krackeleringar, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (5 bud)
3416203
3 200
3413465
3413464
1 900
3413204
3409683

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.