Lorens Pasch den yngre oljemålning

478363

LORENS PASCH den yngre(1733-1805): tillskriven, "Sjömannans avsked", olja på duk, a tergo med påskrift Lorentz Pasch jun pinx, ca 36x29 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (19 bud)
3418705
10 500
3418700
10 000
3418702
10 000
3418700
9 800
3418697
9 600

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.