Lorens Pasch den yngre oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

478363

LORENS PASCH den yngre(1733-1805): tillskriven, "Sjömannans avsked", olja på duk, a tergo med påskrift Lorentz Pasch jun pinx, ca 36x29 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

478363 - Lorens Pasch den yngre oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (4 bud)

3417010
6 200
3412853
6 000
3409607
3408358

12 timmar 5 minuter kvar
Avslutas: 2017-08-17 kl 21:51
AKTUELLT BUD SEK:
6 200
Utropspris SEK:
12 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer