Lanterna

478359

LANTERNA, 1900-tal, koppar, märkt Delfinen, senare el dragning, totalhöjd ca 53 cm

Slitage, ytmärken

Nautica/Technica, Belysning

Rum 7, Hylla 4

Lanterna

Budhistorik (14 bud)
3417874
1 600
3417478
3417478
1 300
3416045
3416045
850

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.