Anders Zorn etsning

478348

ANDERS ZORN (1860-1920): Billy Mason, osignerad, etsning, 1900, etat 2, ca 19,9x14,2 cm
Litteratur: Hjert & Hjert 107

Något gulnad, oramad

Rum 9, Vagga 1

Anders Zorn etsning
Budhistorik (14 bud)
3418332
3417602
3414995
3414992
900
3414991
850

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.