Buddha brons Tibet

478347

BUDDHA, brons, Tibet, 17/1800-tal, höjd ca 10 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 22

Buddha brons Tibet

Budhistorik (13 bud)
3417898
3415597
3415596
1 900
3413582
1 800
3412940
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.