Sidobord 1800-tal

478345

SIDOBORD, 1800-tal, gustaviansk stil, vitmålat, träskuren och bronserad dekor av bandfläta, höjd ca 62, 105x32 cm

Slitage, skiva något skev, ben möjligen kortade

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 20

Sidobord 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
3416503
3416375
3416502
3416375
850
3416360

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.